Web o bydlení pro každého

<< zpět


Terasa jako součást bytu či domu

Většina z nás v letních měsících, teplých dnech a večerech, touží trávit čas venku. Opalovat se, posedět s rodinou a přáteli, pogrilovat a užívat si čerstvý venkovní vzduch. K tomu abychom toto mohli provozovat a rovněž nebyli vzdáleni od domova, je třeba mít terasu. Právě terasy jsou tím místem, kde za příznivého počasí (a mnohdy i nepříznivého) můžeme trávit svůj volný čas a odpočívat. Terasy bývají nejčastěji u rodinných domů, avšak nejsou výjimkou byty, které mají i venkovní terasu.

Dům s terasou

Tyto terasy se nacházejí hned vedle domu. Nejčastěji u odvrácené stany domu, kde je dostatek ticha, soukromí a klidu. Velmi často na terasách můžeme vidět pergolu a v ní venkovní posezení, které je převážně v letních dnech téměř každodenně využíváno. Terasy mohou být doplněny například o venkovní krb, dětský koutek či bazén.

Byt s terasou

Ačkoli nemáme tu možnost bydlet ve vlastním rodinném domě, a přesto bychom neradi ztratili kontakt s venkovním prostředím, existuje zde varianta bydlení v bytě s terasou. Tyto terasy mívají samozřejmě různou rozlohu a je jasné, že za metry čtvereční se platí. Čím větší terasy, tím příjemnější bydlení, tím více prostoru pro venkovní sezení, avšak tím dražší byt.

Tyto terasy si můžeme představit jako velký a rozlehlý balkon, kam se vejde plno okrasných předmětů, venkovní sezení, gril a v ojedinělých případech i dokonce bazén. Ano, můžeme se koupat ve vlastním bazénu a nemusíme mít ani svůj dům, stačí si pořídit byt s velkou terasou.


<< zpět

publikováno: 07.01.2015


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace