Web o bydlení pro každého

<< zpět


Dřevěná pergola

Nejčastější materiál, ze kterého se pergoly stavějí, je dřevo. Dřevěná pergola je totiž podstatně snáze sestavuje oproti pergolám z jiných materiálu. Podívejte se na rozsáhnou fotogalerii, kde dřevěná pergola je ústředním motivem. Klasická pergola je dřevěná nejenom z důvodu praktického, ale zejména estetického. Dřevěná pergola totiž krásně zapadne do venkovního exteriéru, kde ladně splyne se zahradou a venkovním prostorem domu.

Dřevěná pergola - hotové řešení

Dřevěnou pergolu si můžeme postavit zcela sami, vše si pečlivě nakreslit, změřit, koupit jednotlivé trámy, spojovací materiál a pustit se do práce. Je zde však druhá cesta, kdy je možné dřevěnou pergolu pořídit už jako hotové "krabicové" řešení. To spočívá v tom, že koupené díly pouze smontujeme (nebo nám je smontuje firma) a po chvilce práce už můžeme v hotové pergole trávit svůj volný čas.

Dřevěná pergola - jednotlivé díly

Dřevěných pergol standardizovaných řešení je více druhů, takže si můžeme vybrat, jaké provedení se nám líbí nejvíce. Pokud však máme vlastní a originální představu o tom, jak by naše dřevěná pergola měla vypadat, je možné si ve specializovaných prodejnách zakoupit pouze jednotlivé díly pergoly a z nich si pak dle libosti dřevenou pergolu sestavit. Podívejte se na návod, jak dřevěnou pergolu stavět.


<< zpět

publikováno: 04.03.2016


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace