Web o bydlení pro každého

<< zpět


Pergola - foto

Pokud plánujete vybudování pergoly na své zahradě, jako dobrá inspirace poslouží nějaké foto pergoly. A ne jedné pergoly, ale foto více pergol. Foto, na kterých jsou pergoly, je po celém internetu jistě mnoho. Stačí si najít zajímavou stránku či nějaký firemní katalog a fotky hotových řešení se jen pohrnou. 

Naše jedinečná pergola

Fota pergol nám jistě v mnohém pomohou, ale stále je nutné myslet i na další okolnosti, které jsou specifické pro naši pergolu. Ačkoli foto pergoly může být skvělým pomocníkem, je nutné zvážit veškeré okolnosti, které se stavbou právě vaši pergoly souvisí. Jedná se jak o materiál pergoly (zdali bude pergola ze dřeva a jaké bude barvy), velikost, podložení (dlažba, dřevěný podklad), tak i orientaci. Určitě bude vaše venkovní posezení, kde bude pergola stát, obklopeno dalšími elementy (keříky, květiny, garáž, dům, sousedé), takže je potřeba zvážit, jakým směrem pergolu natočit, kde postavit stěnu nebo jestli zvolit průhlednou střechu.

Foto pergoly jako inspirace

Díky různým foto pergol získáme rozhled o různých možnostech a provedení, které máme k dispozici a třeba nás i inspirují k novému a doposud neuvažovanému řešení.


<< zpět

publikováno: 10.04.2017


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace