Web o bydlení pro každého

<< zpět


Pergola

Pergola je lehká okrasná stavba umístěna většinou na zahradě nebo bývá přisazena k boku domu. Spojuje nás s okolní přírodou či zahradou a chrání nás před deštěm a sluncem a hlavně v ní nacházíme místo odpočinku a relaxace. V pergole většinou trávíme čas léta a jara, což je období spojené s grilováním a tím i vhodné k posezení s rodinou a přáteli.

Pergoly mohou sloužit k posezení v jarních a letních měsících, ale mohou zároveň sloužit jako optický předěl zahrady od domu apod. Samotné postavení pergoly není složité, ale lze využít i služeb odborných firem, které nám poradí s umístěním, velikostí a použitím materiálu dle našich představ a potřeb.

Jak vypadá pergola

Převážně se jedná o dřevěnou konstrukci z trámů a latí ryze přírodního materiálu. Samotná konstrukce pergoly je složena z několika trámů, jež jsou propleteny latěmi. Základem pergoly musí být betonové patky (typy kotevních patek k pergolám), na kterých budou upevněny nosné sloupky pergoly.

Je už na každém z nás jak pergolu ještě víc zkrášlíme, ať už vnitřním dřevěným nábytkem nebo kolem ní osadíme popínavé květiny a tím tak docílíme místa, kde budeme velice rádi trávit svůj čas.


<< zpět

publikováno: 02.05.2017


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace