Web o bydlení pro každého

<< zpět


Párty stan jako pravý zachránce každé párty

Chystáte párty pod širým nebem? Oslavu narozenin, velkou rodinnou sešlost nebo svatbu? Bohužel počasí u nás není moc stabilní a dlouhodobou předpovědí se nemůžeme řídit. Jednoduché a velice efektivní řešení je pořídit si párty stany. Žádné počasí Vás potom nemůže zaskočit. Ať už prší a přidáme bočnice naprosto jednoduše pomocí suchých zipů k nepromokavému párty stanu (nemusíme se ale obávat nedostatku světla, jelikož bočnice mají okna z průhledné plastové folie) nebo praží slunce a zahradní párty stan bude sloužit jako příjemný úkryt před ostrými paprsky.

Vybrat si můžete z řady typů a rozměrů, aby se párty stan hodil přesně k Vám na zahradu a nepůsobil jako strašák. Navíc všechny stany na párty jsou skladné, takže přes zimu nezaberou mnoho místa a navíc jejich stavba je velice jednoduchá. Prodej párty stanů je naší prioritou a proto Vám nabízíme to nejkvalitnější z široké nabídky na našem trhu. Jelikož se řídíme nejnovějšími trendy, sortiment pro Vás pravidelně obměňujeme. Nabízíme tedy i párty stany ve výprodeji před nástupem např. nové sezóny a tím i nových módních trendů. Navíc nabízíme levné párty stany, které si může dovolit prostě každý. Jsou vyrobeny z plastu a proti dešti ochrání opravdu stoprocentně.

VÝBĚR PÁRTY STANU

Než se rozhodnete ke koupi, pečlivě prohlédněte okolí místa, na kterém bude zahradní párty stan umístěn. Pečlivě zvolte rozměr, tvar, barvu a vzor. Vzhledem k velkému množství stanových systémů můžete jakkoli kombinovat stanové uskupení a přizpůsobit tak akci podle Vašich požadavků. Díky reprezentativnímu vzhledu našich párty stanů, bude vždy zahradní párty luxusním zážitkem.

Párty stan

zdroj: www.renegad.cz

Nabídka je velmi široká. Jeden z nejlepších je párty stan 3x3 nebo obrovský pavilón 6 x 12 metrů. Stejně je to s váhou party stanů. Ty nejmenší jsou pohodlně přenosné a váží okolo 10 kg. Největší potom dosahují hmotnosti až 250 kg. Platí zde jednoduché a logické pravidlo. Čím je stan těžší, tím je stabilnější.

Pokud hledáme party stan, který bude primárně sloužit jako ochrana před slunečními paprsky, stačí zvolit levnější party stan. Pokud ho ale budeme využívat jako ochranu před deštěm, je nutné zvolit stan dražší, který bude vyroben z pevné několikavrstvé tkaniny a tím pádem i s větší tloušťkou trubek.


<< zpět

publikováno: 31.01.2015


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace