Web o bydlení pro každého

<< zpět


Betonové ploty do města nebo na venkov?

Bydlení na venkově a ve městech se poněkud liší alespoň v některých ohledech. Z toho vyplývají i odlišné požadavky na oplocení. Zatímco na vesnici vás bude zajímat především to, aby se vám nechodili psi a další zvířata vyvenčit na rohožku před dveřmi, ve městě pro vás bude podstatnější udržet si od těla nezvané návštěvníky a vandaly, kterých jsou po setmění plné ulice.

Budete-li tedy vybírat oplocení, budete zřejmě bazírovat především na dostatečné pevnosti a dlouhé životnosti plotu. Kde však zůstal design? Přece vám nebude jedno, jak bude plot kolem vašeho domu vypadat po dlouhé desítky let? Vedle odolnosti a životnosti se tedy zařadí mezi hlavní požadavky také vzhled. Často se setkáte s tím, že kvalitní praktické ploty se vám nebudou líbit a ty, které vypadají esteticky, zase nevyhovují z hlediska odolnosti. Existuje však řešení, které splňuje všechny požadavky, a tím jsou betonové ploty. Již na první pohled vás zaujme jejich vzhled. Betonové ploty se skládají z různě designově zpracovaných plotových desek a sloupků, které jsou rovněž opatřeny dekorem. Stačí si tedy vybrat vzhled, který se vám líbí, přidat vhodnou barvu, aby plot ladil s domem, a zkombinovat.

Dříve měly betonové ploty atraktivní designový vzhled jen z jedné strany, v současné době si však můžete pořídit revoluční oboustranné betonové ploty, které představují vysoce dekorativní řešení praktického plotu. Betonové ploty s oboustranným designem jsou velmi odolné vůči mechanickým i klimatickým vlivům díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobeny. Kvalitní materiál dále podmiňuje dlouhou životnost. Další velkou výhodou je také skutečnost, že o betonový plot se vůbec nemusíte starat. Chcete-li kvalitní a přitom designový plot na míru, obraťte se na Betonovéploty.net. Skuteční odborníci se postarají o dopravu a veškerý servis i montáž betonového plotu.


<< zpět

publikováno: 04.06.2015


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace