Web o bydlení pro každého

<< zpět


Slunečníky do každé zahrady, na balkón či terasu

Kdo by odolal v teplém letním počasí lehnout si na lehátko a ve stínu slunečníku si přečíst svou oblíbenou knihu. Občas ale slunce až nepříjemně pálí a nelze na něm vydržet moc dlouho. Navíc vyzařuje škodlivé záření, které nevyhovuje naší pokožce a musíme se proto před ním chránit. Nejjednodušší, ale vysoce efektivní ochranou proti slunečním paprskům jsou samozřejmě zahradní slunečníky. V dnešní době už ale i slunečníky podléhají módním trendů. Můžeme si tedy vybrat z různých druhů, materiálů, barev, tvarů a velikostí nebo tedy průměrů.

Co se týká tvaru, je velice trendy šestihran nebo dokonce osmihran. Na terasách či balkonech je nejčastěji vidět klasický čtverec, který nám ušetří dost místa. Barvy jsou preferovány přírodní a konstrukce dřevěná.

Slunečník

zdroj: www.renegad.cz

Ovládání a nabídka slunečníku

Každý dražší velký slunečník na zahradu lze ovládáme jednoduše, pomocí kličky. Nemusíme se tedy trápit s těžkým a složitým otvíráním a skládáním. Podle potřeby můžete zvolit slunečníky na zahradu v klasickém provedení, s kloubem, který velice usnadňuje manipulaci, a zahradní slunečník můžeme pohodlně natáčet přesně podle sluníčka nebo boční nohou, což umožňuje sedět přesně pod slunečníkem a nikde nám nepřekáží jeho středová noha. Nabízíme také několik materiálů konstrukcí zahradních slunečníků. Konstrukce mohou být dřevěné, hliníkové nebo z nerezavějící oceli. Máte k dispozici tedy široký výběr za velmi příznivé ceny. Při nákupu slunečníku si nezapomeňte pořídit také bezpeční podstavec pod zahradní slunečník. Pro snadné skladování si můžete zakoupit také obal nebo kryt na slunečník. Častým a velice praktickým doplňkem je moskytiéra, která nás při odpolední relaxaci ochrání před nepříjemným a dotěrným hmyzem.

Tak jo, máme vybraný parádní slunečník, ale pořád nám něco chybí. Co? No jasně, stojan na slunečník! Každý slunečník totiž musí v něčem stát. Vhodné jsou například kamenné(žulové) nebo litinové stojany, které jsou jednak estetický, ale hlavně robustní.


<< zpět

publikováno: 31.01.2015


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace