Web o bydlení pro každého

<< zpět


Rozjasněte váš domov

Světlo patří mezi nejdůležitější aspekty bydlení. Dostatek světla nejen ve dne, ale i v noci představuje pro většinu lidí klíčové kritérium k tomu, aby se rozhodli, zda se jim v konkrétním interiéru líbí nebo ne. Světlo zajišťují světelné zdroje, které se však neobejdou bez svítidel.


Chystáte se vybírat svítidla a osvětlení do vašeho interiéru?

Už víte, podle čeho budete vybírat? Chcete-li pozvednout úroveň vašeho bydlení, budete chtít vybavit váš interiér moderními stylovými věcmi. Může to být nábytek, doplňky, bytový textil, to však nestačí. Je tu jeden prvek, který není radno opomíjet. Svítidla a osvětlení jsou součástí každé místnosti, často je však lidé přehlížejí a dávají větší význam jiným prvkům, přestože právě světlo je nepostradatelným elementem, který prostě k životu nutně potřebujeme. Výběr správného osvětlení není jednoduchý, na trhu existuje velké množství druhů a typů svítidel, která by se do vašeho interiéru potenciálně hodila.

Stanovte si nejprve kritéria, podle kterých vyřadíte pro vás nevhodná svítidla. Jedním z prvních bude určitě cena, dále je důležité dívat se na výkon, počet světelných zdrojů a také typ, materiál a barevné provedení. Rozhodující je umístění svítidla. Hledáte-li osvětlení obývacího pokoje, je nanejvýš pravděpodobné, že vám nebudou stačit sice stylová, ale příliš slabá nástěnná svítidla. V kuchyni zase nebudete určitě obcházet závěsný lustr. Je důležité naplánovat, která svítidla kde budou a potom si z dostupných produktů vybrat. Potrpíte-li si na luxus, určitě zavítejte do světelného studia Aulix, kde vám nabídnou široký výběr skutečně luxusních svítidel od předních světových designerů. Svítidla a osvětlení je třeba navrhovat také podle moderních žárovek. V současné době letí LED žárovky, svítidla jsou jim tedy přizpůsobena. Vybírat byste však měli nejen podle vzhledu, ale také podle funkčnosti. Zjistěte si, kolik světla potřebuje který pokoj, a podle svítivosti vybírejte svítidla.


<< zpět

publikováno: 07.04.2016


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace