Web o bydlení pro každého

<< zpět


Zahradní párty stany jako nepostradatelná jistota

Zhlédli jste se v amerických velkofilmech a také byste rádi ohromili přátele a známé při nejbližší příležitosti zahradní akcí, které bude vévodit párty stan? Nejste sami, párty stany se už i u nás těší velké oblibě. A není se čemu divit. Nejenže působí přímo velkolepě, ale zároveň poskytují ochranu před nepřízní počasí, takže vaši oslavu nenaruší vítr ani déšť.

Párty stany prodej

Jakákoliv akce, ať už firemní či soukromá – přehlídka, svatba, raut – si zaslouží patřičně důstojné prostředí, které mimo jiné zajistí i její nezapomenutelnost. Zvolíte-li zahradní párty stan, nemůžete udělat chybu. Firmy, které se specializují na prodej párty stanů, je mají v nabídce v mnoha provedeních i cenových relacích - nejrůznější velikosti, typy, tvary i barvy. Ceny za párty stany se pak různí podle jejich velikosti, materiálu použitého na výrobu plachty i konstrukce, případně dovybavení.

Párty stany – vyberte si

Mezi nejžádanější vlastnosti párty stanů náleží jejich nepromokavost, ale důležitá je také skladnost, co nejjednodušší montáž a pokud možno nízká hmotnost a zároveň odolnost stanové konstrukce. Ta bývá vyráběna z levnějších ocelových či poněkud dražších alu-profilů, v obou případech je však vždy vysoce odolná proti jakémukoliv mechanickému poškození. A jako vždy – na velikosti záleží. Jiné požadavky na zahradní párty stany bude mít firma pořádající pravidelně velké akce pro stovky lidí, jiné soukromý podnikatel, jehož hosté se počítají na desítky, ještě jiné soukromá osoba, která chce párty stan využívat pro rodinné oslavy či posezení s přáteli. Proto je lze sehnat ve všech myslitelných velikostech. Nejoblíbenější jse však párty stan 3x3, který nabízejí dostatek místa pro menší oslavu nebo rodinou sešlost. Ať už se k sobě chcete přitulit ve dvou či potřebujete prostor velikosti cirkusového šapitó – nic není nemožné.

Zahradní párty stan
Zahradní párty stan          zdroj: www.renegad.cz

 

Jestliže vám klasický párty stan připadá příliš snobský či nákladný, existuje zlatá střední cesta – nůžkový párty stan. Standardně je zastřešený, se třemi stěnami, velice skladný, snadno přepravitelný a jeho montáž je tak jednoduchá, že jej postavíte v řádu minut. Nejoblíbenější velikosti jsou od 3x3 až po 3x9 metrů. Jejich konstrukce je velice odolná a statisticky vydrží déle než klasické trubkové párty stany.


<< zpět

publikováno: 27.01.2015


© WEBDESIGN BY www.na-bydleni.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace